HBC Pretorian vs. HBC Banditi HK

09.11.2015 12:06

Na poslední podzimní zápas jsme odjížděli na půdu pardubického týmu HBC Pretorián Pce. Zápas se hrál v pozdním čase. Možná i proto jsme v první třetině působili jako kdyby jsme se ukládali ke spánku. Největším problémem byla obranná hra. Kupili jsme chybu za chybou. Působili jsme zmateně, nepodržel jsme míček na hokejce, nekomunikovali jsme. Naštěstí domácí nás potrestali jen jednou. A protože se i nám povedlo jednou skórovat, šlo se do kabin za stavu 1:1. Ve druhé třetině se začalo na hřišti přiostřovat. Domácí cítili šanci urvat body a my jsme se měli co ohánět. Naštěstí se nám povedlo vsítit dva slepené góly během 90 vteřin. Na konci druhé třetiny soupeř opět trestal. Tentokrát se jednalo o vyhrané buly v našem obranném pásmu. Stále bylo o co hrát. V posledním dějství byla hra stále velmi vyrovnaná co do stavu, tak i obrazem hry. Nakonec jsme po velkém boji strhli výhru na naši stranu a udělali tak tečku za úspěšným podzimem. I díky tomu tak přezimujeme na krásném třetím místě.