HBC Opatovice vs. HBC Banditi

05.10.2015 13:37
Na zápas do Přelouče proti Opatovicím nás přijelo po dlouhé době 10 do pole. Vzhledem k účasti většiny opor jsme nebrali jiný než tříbodový výsledek. Toho jsme nakonec po ohromném boji dosáhli. Do brány se poprvé v sezóně postavil jinak útočník Dan Karas, který si vedl více než výborně. První gól zápasu padl do naší sítě po nedůrazu před brankovištěm. My jsme se osmělili až po několika minutách hry. Snahu jsme přetavili ve vyrovnávací gól až v 11. minutě, kdy se v přesilové hře trefil Jirka Kotek. Ve druhé třetině se dostali do vedení 2:1 opět domácí, když potrestali obrovskou chybu jednoho z našich obránců, který přímo vyzval svou špatnou nahrávkou ke gólu. I z tohoto jsme se dokázali naštěstí oklepat a srovnat. Postaral se o to zkušený Petr Špryňar střelou od modré čáry. Pak jsme se konečně dostali do vedení my, když jsme proměnili  druhou přesilovku v zápase. Klid na hokejky nám dodal čtvrtý gól. Tentokrát se premiérově trefil Honza Duchač. Soupeř ještě stačil korigovat na rozdíl jednoho gólu, ale konec jsme si už pohlídali. Konečnou podobu výsledku dal Zdeněk Erban, který pečetil na 5:3 do prázdné brány.