HBC Autoskolo-H.A.K. Pardubice "C" vs. HBC Banditi HK

03.11.2015 12:21

V předposledním podzimním kole jsme zajížděli na půdu nevyzpytatelných pardubických "autosklářů". Zápas se nesl v duchu historických milníků. Domácí působí jako typický záložní tým, u kterých je velmi nevyzpytatelná sestava vzhledem k různým výpomocem. My jsme přijeli v historicky nejpočetnější sestavě dvanácti hráčů do pole. Troufám si tvrdit, že silnější už být nemůžeme. Vzhledem k tomu, že soupeři se nepovedlo postavit ani dvě kompletní pětky, zápas jsme od začátku režírov...ali my. Po první třetině jsme vedli již 3:0. Po třiceti minutách už byl gólový rozdíl osmibrankový. Poslední třetina se dohrávala už jen z povinnosti. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 12:2, což je historicky nejvyšší výhra v krátké banditovské historii. Spousta našich hráčů si výrazně vylepšila své osobní statistiky. Kromě tradičních přispěvatelů Jirky Kotka (v zápasu 2 góly) a Zdeňka Erbana (ten vsítil dokonce hattrick už v druhém zápasu po sobě) se trefili i další. Zápas probíhal ve velmi uvolněné atmosféře. Doufejme, že povedený podzim potvrdíme i v posledním zápasu na půdě Pretoriána