HBC Banditi vs. Jokerit Chrudim "B"

23.09.2015 20:21
Na zápas do Chrudimi jsme odjeli s velezkušenou sestavou osmi hráčů v poli, jejichž věkový průměr se blížil 36 rokům. Do brány jsme postavili naopak mladého Michala Tylše, pro něhož to byla mezi třemi tyčemi velmi ostrá premiéra, jak se později ukázalo. Proti nám se postavilo 15 natěšených domácích. Věděli jsme, že případný bodový zisk by se rovnal obrovskému úspěchu. Domácí nás hned od prvních minut zatlačili v obranném pásmu a první góly v naší síti na sebe nenechaly dlouho... čekat. Díky naší neschopnosti vyhodit míček za polovinu, soupeřovu pohybu a prudkým přesným střelám svítil na světelné tabuli po první třetině stav 4:1 pro Chrudim. Náš gól padl po jednom z úniků, kdy nahrávku z rohu nasměroval do brány skvělou tečí Petr Machan. Druhá třetina začala obrovským tlakem domácích, který vyústil v další gól ve čtvrté minutě. Potom se zápas už jen dohrával. Pozitivní fakt je, že pokračujeme ve velmi slušné hře bez vylučování. V celém zápasu museli rozhodčí poslat na trestnou lavici jediného hráče a to z řad domácích.